Wycieczka rowerowa

20 września przywitał nas słoneczną pogodą, klasy 7a i 7b wyruszyły na wycieczkę rowerową. Uczniowie pełni entuzjazmu ruszyli przed siebie, do pokonania mieliśmy 26 km. Trasa była pełna pięknych krajobrazów, gdyż z jednej strony towarzyszyły nam wzniesienia a z drugiej piękny las. Trasa po części była wymagająca, gdyż niektóre wzniesienia wyciskały ostanie poty z młodych miłośników jednośladów. Przejechaliśmy przez Baczyn, Frywałd, Zalas, Rudno oraz Tenczynek. Jednakże główną scenerią naszej wyprawy była Puszcza Dulowksa, która bawiła się naszymi zmysłami. Kolory, kształty, gra światła, wszystko to czego Pani Sobek mogłaby nam pozazdrościć.
Zmęczeni ale uśmiechnięci dotarliśmy po g. 14.00 do szkoły.