Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Leon sesja jesień/zima 2020

30 października 2020 roku uczniowie klasy drugiej wzięli udział w konkursie LEON. Dzieci sprawdziły swoją wiedzę w kategorii zintegrowanych sprawności. Do ogólnopolskiego testu przystąpiło 20 uczniów. W Leonie zintegrowanych sprawności w Polsce wzięło udział 977 uczniów. Najlepszy wynik z klasy- miejsce 1 należy do Mileny Jurczyk Patrycji Pióro, które zajęły miejsce ex aequo i uplasowały się na 21 miejscu ogólnej klasyfikacji w kraju. Miejsce 2 w klasie zajęła Celina Góral22 miejsce. Miejsce 3 ex aequo w klasie zajęły Nina Świętanowska oraz Agata Zajączkowska23 miejsce. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Wszystkie dzieci biorące udział otrzymają dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszelkich sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach! (K. Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.