Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Lekcja w kinie „RAZ, DWA, TRZY, KLIKASZ TY! BY DZIECI UWAŻAŁY W SIECI!”

25 października uczniowie kl. 1-3 uczestniczyli w lekcji multimedialnej prowadzonej przez zawodowego aktora, która odbyła się w Multikinie w Krakowie w ramach programu „Lekcja w kinie”. Tematem spotkania była „Lekcja o mediach” „RAZ, DWA, TRZY, KLIKASZ TY! BY DZIECI UWAŻAŁY W SIECI!”. Celem lekcji było przygotowanie uczniów do właściwego odbioru i wykorzystania mediów. Dzieci podczas lekcji odkryły zarówno pozytywne, jak i negatywne strony Internetu. Poznały go, jako bogate źródło informacji, komunikacji i rozrywki. Z drugiej strony uświadomiły sobie różne zagrożenia, związane z korzystaniem z sieci (fałszywe wiadomości, wyłudzenia danych osobowych, itp.).
Spotkanie to było oryginalną i ciekawą lekcją. Z pewnością pomoże Naszym uczniom bezpieczniej korzystać z Sieci. Ponadto dzieci obejrzały film pt. „Mój przyjaciel Ufik”. Była to zabawna i pełna przygód opowieść o przyjaźni. (K.Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.