Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Międzynarodowy projekt “Wirtualne podróże”

Klasa 3 w roku szkolnym 2021/2021 przystąpiła do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym “Wirtualne podróże”. Projekt edukacyjny „Wirtualne podróże” jest uatrakcyjnieniem nauki. W projekcie biorą udział dzieci nie tylko z terenu Polski, ale też uczniowie szkół polonijnych z Europy i świata. Projekt rozwija takie kompetencje, jak: wiedza o świecie, kreatywność, skupienie,  otwartość, akceptacja. Udział w projekcie jest okazją do nawiązania współpracy i znajomości z nauczycielami i zespołami klasowymi z różnych części świata. W czasie zadań wykonywanych w ramach projektu „Wirtualne podróże” realizowane są zapisy z podstawy programowej. Relacje z wirtualną przygodą będą umieszczane na grupie Facebook-owej grupie projektu https://www.facebook.com/groups/963426194080236/user/100004629068183
(K.Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.