Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Wycieczka do ZOO

 W ostatni poniedziałek połączone siły uczniów klas czwartej i szóstej udały się aleją Wędrowników na Kopiec Niepodległości im. J. Piłsudskiego. Pogoda dopisywała i bez przeszkód zdobyliśmy ten najwyżej położony punkt na terenie Krakowa. Po chwili odpoczynku udaliśmy się do pobliskiego ZOO, gdzie oglądaliśmy i dokarmialiśmy zwierzęta. Zobaczyliśmy też Żyrafiarnię oraz Pingwinarium. Podziwialiśmy słonie, różne gatunki małp, ptaki, gady, płazy i ryby. To był naprawdę udany dzień!

M. Skrabalak

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.